|
Автор ТТ
|
|
петък, 10 август 2007 |
Просто съм опиянен!
Слънчицето всеки ден,
залезите и цветята, бирата и Травиата ще ги има и след мен! :-) ТТ, 10.08.2007 (12:27) (ТТ) (живот) Добави към любими (538) | видяно: 4377
Only registered users can write comments. Please login or register. Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved |