|
Автор Мария Донева
|
|
неделя, 07 февруари 2010 |
Небето е насипно! Лежат по тротоара снежинки ситни-ситни на облачни камари.
Снежинките подреждат небе, небе навсякъде! Заоблено и свежо, студено като мляко. Усмихвам се и мръзна, вървя и дишам вятър. И като се подхлъзна, политам към земята. :)
Добави към любими (302) | видяно: 2772
Only registered users can write comments. Please login or register. Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved |