|
Автор Иван
|
|
петък, 14 ноември 2014 |
Човек и добре да живее, идва петък, и разбира, че и по-добре може. ;)
[ това в Twitter ]
Това не е избрано от Генка. Генка е в неплатен отпуск.
Добави към любими (1512) | видяно: 9085
Only registered users can write comments. Please login or register. Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6 AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com All right reserved |